Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu

Specificatii

MC-Standard
Gigabit
Interfata
RJ-45
MC-Type
Single mode
Tp-link
MC210CS

Fișa cu date

Garantie
60
Mc-type
Single mode
Mc-standard
Gigabit
Interfata
Rj-45

5 alte produse din aceeași categorie:

Produs adăugat pentru comparare.